Corporate| Railway | Industry
Language:              

Vítejte u Mors Smitt

Mors Smitt, firma s více než stoletou zkušeností v technologii elektro, Světový lídr v drážní reléové technologii, výrobce elektrických součástí pro nejnáročnější průmyslové aplikace a člen skupiny Wabtec. Hodnoty Mors Smitt (orientace na zákazníka, neustálé zlepšování, týmová práce, vedení a bezpečnost) jsou tím, co nás dělá perfektním partnerem pro každou firmu. Mors Smitt je součástí skupiny Wabtec, což je skupina společností se zaměřením na drážní průmysl. Mors Smitt spolupracuje s hlavními výrobci kolejových vozidel, jako jsou: Bombardier, Alstom transport, Koncar, Stadler, PESA a mnoho dalších.

 

Produkty

 

Kolejová vozidla

Signalizace a infrastruktura

 

 

Relé

Mors Smitt má nejširší spektrum relé na světě vhodných pro veškeré drážní aplikace. Inovace pokračuje a Mors Smitt je skutečný releový specialista s odbornými znalostmi aplikovaných u kolejových vozidel.

Signalizační relé

Mors Smitt je autoritou v oboru, pokud se jedná o signalizační relé. Máme vnitropodnikovou odbornou kvalifikaci pro různé normy v několika sítích.


Detaily signalizačních relé

Miniaturní jističe

Mors Smitt nabízí širokou škálu miniaturních jističů k ochraně všech vašich drážních elektro aplikací.
Jističe jsou hydraulicko-magnetické konstrukce, díky které jsou tepelně nezávislé.

Bezpečnostní relé

V traťových zabezpečovacích aplikacích vzrůstá zájem o tuto osvědčenou technologii vzhledem k úspoře místa a nízkým nákladům. Příklady aplikací těchto relé: elektrické přestavníky, úrovňové křižovatky

 

Ochranná relé

Elektrická napěťová a proudová ochranná relé jsou vhodná k ochraně trakčního vybavení vozidel stejně jako drážní infrastruktury. Ochranná relé jsou používána v aplikacích pro ochranu napájecího napětí, před zkratem, přetížením nebo jako zemní ochrana vozidel nebo měníren.

Detaily ochranných relé

Údržba & testovací vybavení

Údržba a testování na trati, drážní testy, měřící zařízení, bezpečnost

Snímače s Hallovou sondou

Snímače s Hallovou sondou (technologie a uzavřenou smyčkou) zajistí vysokou přesnost měření napětí a proudu v drážní trakci nebo vybavení měníren k ochraně před napěťovými špičkami, přetížením, zemnímu spojení. Měření pomocí Hallova jevu nabízí maximální ochranu v drážních aplikacích.

Britská drážní relé

Mors Smitt vyrábí kompletní řadu ekvivalentů Britských drážních relé včetně cívek pro AC & DC napětí nebo testovacího tlačítka, se zlacenými kontakty, mžiková relé, bezpečnostní relé, časová nebo kmitací relé.
 

Kontrola energie a trakce

Čidlo s vysoce inovativní technologií pro přesné palubní měření napětí a proudu. Klíčové kontrolní funkce jako jsou detekce napájení jsou v našem MSAV řešení integrovány. Snadná propojitelnost s vlakovým managementem, informace a/nebo systémy měření spotřeby.
 

Relé typu PO3000

Mors Smitt vyrábí kompletní řadu relé typu PO3000 (poštovní relé) včetně varianty s klíčovým spínačem, AC & DC žhavící spínací relé, ochranná relé a telekomunikační relé používaná v mnoha odvětvích včetně drážních a výkonových použitích.

Detaily relé typu PO3000

Inženýrská řešení

Nové stavby nebo retrofit, Mors Smitt dodává perfektní, konkurence schopné a soudobé řešení pro jakékoliv technické a/nebo prostorové požadavky. Nezáleží na rozměru nebo množství.

Panelová měřidla

Mors Smitt má širokou nabídku panelových měřidel založených na ultra spolehlivé a ekonomické technologii s pohyblivou cívkou. Montáž je obvykle na desce řidiče, aby poskytly na počítači nezávislou možnost čtení klíčových hodnot jako jsou rychlost, napětí, proud tlak atd.

Detaily panelových měřidel

Retrofit & náhradní řešení

Je zde narůstající požadavek výměny relé nebo příslušenství v instalacích, které jsou již zastaralé. Náhradní řešení musí být uzpůsobené aby vyhovovalo funkčním požadavkům (FFF). Mors Smitt je expertem na tomto poli.
 

Palubní systémy

Mors Smitt nabízí širokou škálu systémů pro důležité vozidlové aplikace: inteligentní obvodovou ochranu (IPC), inteligentní reléový panel, vlakový ochranný a varovný systém a pokročilý varovný systém.

 

 

Vapor relé & stykače

V kontroních a startovacích obvodech osobních vozů, lokomotivách až po zemní pohyblivé stroje si relé Vapor vybudovaly svojí reputaci díky své kvalitě ve stejnosměrných aplikacích.


Detaily Vapor relé & stykače

 

Bach-Simpson přístrojové & kontrolní zařízení

Elektronické přístrojové a kontrolní systémy pro drážní a tranzitní trhy.

 
 

Mors Smitt Group worldwide

 
Regional sales offices
Mors Smitt B.V.
Vrieslantlaan 6
3526 AA Utrecht
The Netherlands
T: +31 30 288 1311
Mors Smitt Asia Ltd.
21/F., 9 Des Voeux Road West
Sheung Wan, Hong Kong
T. +852 2343 5555
RMS Mors Smitt
6 Anzed Court
Mulgrave,VIC 3170
Australia
T: +61 (0)3 8544 1200
Mors Smitt France SAS
2 Rue de la Mandinière
72300 Sablé-sur-Sarthe
France
T: +33 243 92 8200

Mors Smitt Technologies Inc.
1010 Johnson Drive
Buffalo Grove, IL 60089-6918
USA
T. +1 847 777 6497
Mors Smitt UK Ltd.
Graycar Business Park
Barton under Needwood
Burton on Trent
Staffordshire
DE13 8EN
United Kingdom
T: +44 1283 722650
Local sales & support offices
Mors Smitt Sales & Support - Brazil
Sao Paolo, Brazil
Mors Smitt Sales & Support - Gulf Region
Abu Dhabi, United Arab Emirates
Mors Smitt Sales & Support - Malaysia
Kuala Lumpur, Malaysia
Mors Smitt Sales & Support - China
Zhongshan, P.R. China
Mors Smitt Sales & Support - India
Bangaluru, India


© Mors Smitt 2018


 
 
 
 
Your feedback is valuable for us