Vítejte u Mors Smitt


Vítejte u Mors Smitt

Mors Smitt, firma s více než stoletou zkušeností v technologii elektro, Světový lídr v drážní reléové technologii, výrobce elektrických součástí pro nejnáročnější průmyslové aplikace a člen skupiny Wabtec. Hodnoty Mors Smitt (orientace na zákazníka, neustálé zlepšování, týmová práce, vedení a bezpečnost) jsou tím, co nás dělá perfektním partnerem pro každou firmu. Mors Smitt je součástí skupiny Wabtec, což je skupina společností se zaměřením na drážní průmysl. Mors Smitt spolupracuje s hlavními výrobci kolejových vozidel, jako jsou: Bombardier, Alstom transport, Koncar, Stadler, PESA a mnoho dalších.

 


 

relays-fu-image-199-w150-h0.jpg  

Relé

Mors Smitt má nejširší spektrum relé na světě vhodných pro veškeré drážní aplikace. Inovace pokračuje a Mors Smitt je skutečný releový specialista s odbornými znalostmi aplikovaných u kolejových vozidel.

 


 

miniature-circuit-breakers-fu-image-602-w150-h0.jpg  

Miniaturní jističe

Mors Smitt nabízí širokou škálu miniaturních jističů k ochraně všech vašich drážních elektro aplikací.
Jističe jsou hydraulicko-magnetické konstrukce, díky které jsou tepelně nezávislé.

 


 

protection-relays-fu-image-601-w150-h0.jpg  

Ochranná relé

Elektrická napěťová a proudová ochranná relé jsou vhodná k ochraně trakčního vybavení vozidel stejně jako drážní infrastruktury. Ochranná relé jsou používána v aplikacích pro ochranu napájecího napětí, před zkratem, přetížením nebo jako zemní ochrana vozidel nebo měníren.

 


 

hall-effect-sensors-fu-image-600-w150-h0.jpg  

Snímače s Hallovou sondou

Snímače s Hallovou sondou (technologie a uzavřenou smyčkou) zajistí vysokou přesnost měření napětí a proudu v drážní trakci nebo vybavení měníren k ochraně před napěťovými špičkami, přetížením, zemnímu spojení. Měření pomocí Hallova jevu nabízí maximální ochranu v drážních aplikacích.

 


 

energy-and-traction-control-fu-image-547-w150-h0.jpg  

Kontrola energie a trakce


Čidlo s vysoce inovativní technologií pro přesné palubní měření napětí a proudu. Klíčové kontrolní funkce jako jsou detekce napájení jsou v našem MSAV řešení integrovány. Snadná propojitelnost s vlakovým managementem, informace a/nebo systémy měření spotřeby.

 


 

engineered-solutions-fu-image-543-w150-h0.jpg  

Inženýrská řešení


Nové stavby nebo retrofit, Mors Smitt dodává perfektní, konkurence schopné a soudobé řešení pro jakékoliv technické a/nebo prostorové požadavky. Nezáleží na rozměru nebo množství.

 

 


 

panel-indicators-fu-image-599-w150-h0.jpg  

Panelová měřidla

Mors Smitt má širokou nabídku panelových měřidel založených na ultra spolehlivé a ekonomické technologii s pohyblivou cívkou. Montáž je obvykle na desce řidiče, aby poskytly na počítači nezávislou možnost čtení klíčových hodnot jako jsou rychlost, napětí, proud tlak atd.

 


 

retrofit-replacement-solutions-fu-image-610-w150-h0.jpg  

Retrofit & náhradní řešení


Je zde narůstající požadavek výměny relé nebo příslušenství v instalacích, které jsou již zastaralé. Náhradní řešení musí být uzpůsobené aby vyhovovalo funkčním požadavkům (FFF). Mors Smitt je expertem na tomto poli.

 


 

onboard-systems-fu-image-2693-w150-h0.jpg  

Palubní systémy

Mors Smitt nabízí širokou škálu systémů pro důležité vozidlové aplikace: inteligentní obvodovou ochranu (IPC), inteligentní reléový panel, vlakový ochranný a varovný systém a pokročilý varovný systém.

 


 

vapor-relays-contactors-fu-image-2516-w150-h0.jpg  

Vapor relé & stykače

V kontroních a startovacích obvodech osobních vozů, lokomotivách až po zemní pohyblivé stroje si relé Vapor vybudovaly svojí reputaci díky své kvalitě ve stejnosměrných aplikacích. 


 

signalling-relays-fu-image-604-w150-h0.jpg  

Signalizační relé


Mors Smitt je autoritou v oboru, pokud se jedná o signalizační relé. Máme vnitropodnikovou odbornou kvalifikaci pro různé normy v několika sítích.


 


 

safety-critical-relays-fu-image-608-w150-h0.jpg  

Bezpečnostní relé

V traťových zabezpečovacích aplikacích vzrůstá zájem o tuto osvědčenou technologii vzhledem k úspoře místa a nízkým nákladům. Příklady aplikací těchto relé: elektrické přestavníky, úrovňové křižovatky

 

 


 

agastat.png  

Britská drážní relé

Mors Smitt vyrábí kompletní řadu ekvivalentů Britských drážních relé včetně cívek pro AC & DC napětí nebo testovacího tlačítka, se zlacenými kontakty, mžiková relé, bezpečnostní relé, časová nebo kmitací relé.

 


 

po3000-type-relays-fu-image-2406-w150-h0.jpg  

Relé typu PO3000

Mors Smitt vyrábí kompletní řadu relé typu PO3000 (poštovní relé) včetně varianty s klíčovým spínačem, AC & DC žhavící spínací relé, ochranná relé a telekomunikační relé používaná v mnoha odvětvích včetně drážních a výkonových použitích.