Mors Smitt'e Hoşgeldiniz


Mors Smitt'e Hoşgeldiniz

Mors Smitt, elektrik mühendisliği alanında 100 yılı aşkın deneyime sahip, demiryolu sektörü rölelerinde dünya lideri, en zorlu endüstriyel uygulamalar için elektrik bileşenleri üreticisi ve Wabtec Grubunun bir parçası.

Mors Smitt'in değerleri (müşteri odaklılık, sürekli iyileştirme, ekip çalışması, liderlik ve güvenlik) bizi her şirket için mükemmel bir ortak yapar. Mors Smitt, demiryolu teknolojisine odaklanan bir grup şirket olan Wabtec Grubunun bir parçasıdır.

Mors Smitt, Bombardier, Alstom, Koncar, Stadler, PESA ve daha fazlası gibi en büyük demiryolu aracı üreticileriyle çalışıyor.

 


 

relays-fu-image-199-w150-h0.jpg  

Röle

Mors Smitt, tüm demiryolu teknolojisi için dünyanın en geniş röle yelpazesine sahiptir. Mors Smitt, demiryolu taşımacılığı teknolojisi konusunda uzman bilgiye sahip gerçek bir röle uzmanıdır.

 


 

miniature-circuit-breakers-fu-image-602-w150-h0.jpg  

Kırıcı

Mors Smitt, elektrikli demiryolu uygulamalarınızı korumak için çok çeşitli minyatür devre kesiciler sunmaktadır. Devre kesiciler hidrolik olarak manyetiktir, bu da onları sıcaklıktan bağımsız hale getirir.

 


 

protection-relays-fu-image-601-w150-h0.jpg  

Koruma rölesi

Yüksek gerilim ve yüksek akım için elektrik koruma röleleri, çekiş ekipmanlarında ve demiryolu altyapısında koruma sağlar. Koruma röleleri, sürücü elektroniğinde veya demiryolu trafo merkezlerinde havai hat gerilimi, kısa devre, aşırı yük ve toprak arızası tespiti gibi uygulamalar için kullanılır.

 


 

hall-effect-sensors-fu-image-600-w150-h0.jpg  

Hall efekt sensörleri

Hall efekt sensörleri (kapalı devre teknolojisi) demiryolu, çekiş veya trafo merkezlerindeki voltaj ve akım ölçümünün yüksek doğruluğunu sağlar, aşırı gerilim ve aşırı yüke karşı koruma ve toprak hattı arıza tespiti. Hall etkisi ölçümü demiryolu uygulamalarında maksimum koruma içindir.

 


 

energy-and-traction-control-fu-image-547-w150-h0.jpg  

Enerji ve çekiş kontrol sistemleri

Hassas dahili voltaj ve akım ölçümü için son derece yenilikçi sensör teknolojisi. Havai hat tespiti gibi önemli fonksiyonlar MSAV çözümümüze entegre edilmiştir. Tren yönetimi, bilgi ve / veya enerji ölçüm sistemleri ile kolay entegrasyon.


 


 

engineered-solutions-fu-image-543-w150-h0.jpg  

Tasarlanmış Çözümler

Neubau oder Retro-Fit, Mors Smitt yalancı eine perfekte, wettbewerbsfähige und zeitgerechte Lösung für jede, Herausforderung an Platzverhältnisse und / oder technische Anforderungen. Der Größe veya Mengen.


 


 

panel-indicators-fu-image-599-w150-h0.jpg  

Görüntüleme cihazları

Mors Smitt, son derece güvenilir ve ekonomik hareketli bobin teknolojisine dayanan çok çeşitli ekran cihazları sunmaktadır. Montaj genellikle sürücü masasında hız, volt, amper, çubuk gibi anahtar değerlerin bilgisayardan bağımsız olarak okunması için yapılır.

 


 

retrofit-replacement-solutions-fu-image-610-w150-h0.jpg  

Sonradan takma ve değiştirme çözümleri

Ertık kullanılmayan kurulumlarda rölelerin veya aksesuarların değiştirilmesi talebi artmaktadır. Değiştirme çözümleri biçim ve işlev (FF) olarak uyumlu olmalıdır. Mors Smitt bu alanda uzmandır.


 


 

onboard-systems-fu-image-2693-w150-h0.jpg  

Yerleşik sistemler

Mors Smitt, temel yerleşik uygulamalar için geniş bir sistem yelpazesi sunar. Örneğin: Akıllı Devre Koruması (ICP), akıllı röle panelleri, Tren Koruma ve Uyarı Sistemi (TPWS) ve Gelişmiş Uyarı Sistemi (AWS).

 


 

vapor-relays-contactors-fu-image-2516-w150-h0.jpg  

Buhar röleleri ve kontaktörleri

Demiryolu binek araçlarından ve lokomotif kontrol ve devrelerinden ekskavatörlere; Buhar röleleri ve kontaktörler kalite ve güvenilirlik konusunda iyi bir üne sahiptir. DC devrelerinin güvenilir bir şekilde kontrol edilmesi gerektiğinde.

 


 

signalling-relays-fu-image-604-w150-h0.jpg  

Sinyal rölesi

Mors Smitt, sinyal röleleri söz konusu olduğunda bir otoritedir. Birçok ağdaki çeşitli standartlar hakkında uzman bilgimiz var.


 


 

safety-critical-relays-fu-image-608-w150-h0.jpg  

Kritik güvenlik geçişi

Yerden tasarruf sağlayan ve çok ekonomik olduğu için bu kanıtlanmış teknolojiyi yol kenarı sinyalizasyon uygulamalarında kullanmaya artan bir ilgi var. Bu rölelerin bazı uygulama örnekleri şunlardır: nokta makinesinin elektriksel kontrolü ve hemzemin geçit.

 


 

agastat.png  

İngiliz Demiryolu röleleri

Mors Smitt, AC-DC bobinler, anlık, altın kontaklar, güvenlik açısından kritik, basmalı buton rölesi, zamanlayıcı / zaman gecikmesi ve yanıp sönme testi dahil olmak üzere İngiliz Demiryolu ile ilgili tüm röleleri üretmektedir.

 


 

po3000-type-relays-fu-image-2406-w150-h0.jpg  

Röle tipi PO3000

Mors Smitt, bir anahtar anahtar varyantı, AC ve DC kızdırma anahtarı röleleri, koruma röleleri ve demiryolu ve güç uygulamaları da dahil olmak üzere birçok endüstride kullanılan telekomünikasyon röleleri dahil olmak üzere tam bir PO3000 rölesi hattı üretmektedir.